آیا فردا سه شنبه 12 بهمن 95 مدارس تعطیل است؟ | آخرین اخبار تعطیلی


وضعیت تعطیلی مدارس فردا سه شنبه 12 بهمن 95

در صورت اعلام اخبار تعطیلی مدارس شهرها و استان های مختلف برای فردا سه شنبه 12 بهمن 95، بلافاصله این پست بروزرسانی و اینجا درج خواهد شد ...23:00 مدارس برخی شهرهای اردبیل تعطیل اعلام شد

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، بر اساس اعلام آموزش و پرورش استان  اردبیل روز دوشنبه11 بهمن ماه سری قبل از ظهر در اردبیل، انگوت، سرعین، خلخال، گرمی پیش دبستانی و ابتدایی و در هیر پیش دبستانی، ابتدایی و متوسطه دوره اول و در مشگین‌شهر و نمین پیش دبستانی به علت بارش برف و برودت هوا تعطیل اعلام شد.

بر همین اساس در اردبیل متوسطه دوره اول روستایی تعطیل، در نمین پیش دبستانی و ابتدایی روستایی تعطیل و در شهر نمین ابتدایی با یک ساعت تاخیر و در مشگین‌شهر ابتدایی با یک ساعت تاخیر و در خلخال متوسطه دوره اول با یک ساعت تاخیر آغاز خواهد شد.

به گزارش  خبرگزاری فارس از اردبیل، دانش‌آموزان استان اردبیل برای سومین روز متوالی خانه‌نشین شدند.

 

 

21:20 همه مدارس ابتدایی نوبت صبح لرستان ساعت ۹ آغاز به کار می‌کنند

به گزارش خبرنگار مهر، خدانظر دریکوند شامگاه یکشنبه در جمع خبرنگاران گفت: با توجه به برودت هوا و پدیده یخبندان با هماهنگی ستاد مدیریت بحران استان مقرر شد تا فعالیت همه مدارس ابتدایی نوبت صبح استان فردا دوشنبه ۱۱ بهمن ماه با تاخیر از ساعت ۹ صبح آغاز شود.

وی افزود: اطلاعیه قبلی این اداره کل مبنی بر تعطیلی همه مدارس بخش فیروز آباد در نوبت صبح و عصر، تعطیلی مدارس ابتدایی سری صبح و عصر شهرستان دلفان و تاخیر  یک ساعته  همه مدارس بخش بیرانشهر و شهرستان سلسله نیز به قوت خود باقی است.

 

 

21:15 مدارس همدان برای سومین روز متوالی تعطیل شد

به گزارش خبرنگار مهر، بارش برف، یخ‌زدگی معابر و برودت هوا برخی مقاطع تحصیلی مدارس استان همدان در نوبت صبح فردا ۱۱ بهمن ماه را تعطیل کرد.

بنابر اطلاعیه اداره‌ اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان همدان به علت برودت هوا و لغزندگی سطح معابر عمومی، پیش دبستانی و مدارس ابتدایی نواحی ۱ و ۲ همدان، کبودراهنگ، نهاوند، خزل، قروه و قهاوند، اسدآباد، ملایر، بهار، لالجین، گل تپه، فامنین، رزن، سردرود و تمامی مقاطع تحصیلی در تویسرکان، قلقلرود و جوکار  فردا یازدهم بهمن ماه در نوبت صبح تعطیل است.

همچنین مدارس دوره اول متوسطه در نواحی یک و دو همدان فردا با یک ساعت تاخیر برگزار خواهند شد.

 

21:00 فعالیت ادارات و مدارس ایلام فردا با یک ساعت تاخیر آغاز می شود

به گزارش خبرنگار مهر، فعالیت ادارات و مدارس در تمام مقاطع تحصیلی فردا دوشنبه ١١ بهمن ماه در شهرستانهای ایلام ایوان و ملکشاهی و بخشهای کارزان و آسمان آباد با یک ساعت تاخیر آعاز می شود.

با خروج کامل سامانه بارشی از سطح استان ایلام، هم اکنون هوای سرد تمام مناطق استان را فرا گرفته و تا پایان هفته ماندگار است.

بارش برف سه روز است که باعث لغو پروازهای فرودگاه شهدای ایلام شده و مدارس استان را هم دو روز متوالی به تعطیلی کشانده است.

20:20 مدارس مقطع ابتدایی شهرستان شاهرود دوشنبه تعطیل هستند

سید محمد رضا هاشمی در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن اشاره به شرایط جوی و مشکلات پیرامون آن برای دانش آموزان، ابراز داشت: با توجه به تداوم بارش‌ها در روز دوشنبه، دانش آموزان ابتدایی شهرستان تعطیل و دبیرستانی‌ها با یک‌ساعت تاخیر در کلاس‌هایشان حضور خواهند یافت.

وی افزود: بارش برف همچنین مدارس نوبت عصر یکشنبه را در شهرستان شاهرود به تعطیلی کشاند.

گفتنی است جبهه هوای سرد و کم فشار از صبح شنبه شرق استان سمنان را در برگرفته است.

طبق اعلام هواشناسی در شاهرود طی ۲۴ساعت گذشته شش میلیمتر برف باریده است.

 

20:05  مدارس ابتدایی دلفان و همه مدارس فیروزآباد فردا تعطیل است

به گزارش خبرنگار مهر، خدانظر دریکوند شامگاه دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به دلیل بارش برف، کاهش شدید دما و برودت هوا همه مدارس سری صبح و عصر  بخش فیروزآباد و مدارس سری صبح و عصر دوره ابتدایی شهرستان دلفان در روز دوشنبه ۱۱ بهمن ماه تعطیل شد.

 

 

20:00 مدارس استان کرمانشاه فردا با تاخیر شروع بکار خواهند کرد

به گزارش خبرگزاری مهر، روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه طی اطلاعیه‌ای وضعیت تاخیری و یا تعطیلی مدارس استان طی روز دوشنبه یازدهم بهمن ماه را اعلام کرد.

بر اساس این اطلاعیه، فردا دوشنبه یازدهم بهمن ماه جاری به دلیل یخبندان و سرما، شروع بکار  کلیه مدارس در تمامی دوره‌های تحصیلی اعم از ابتدایی، پیش دبستانی، متوسطه اول، متوسطه دوم و هنرستان‌ها در سراسر استان از ساعت ۹:۳۰ صبح خواهد بود.

در صورت تغییرات احتمالی ، اطلاعیه‌های بعدی در خصوص تاخیری یا تعطیلی متعاقبا اعلام خواهد شد.

 وضعیت تعطیلی مدارس دوشنبه 11 بهمن 95

وضعیت تعطیلی مدارس استان لرستان دوشنبه 11 بهمن 95

سرپرست اداره کل آموزش‌وپرورش لرستان گفت: مدارس ابتدایی شهرستان دلفان و بخش فیروزآباد فردا به دلیل بارش برف، کاهش شدید دما و برودت هوا تعطیل است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، خدا نظر دریکوند در حاشیه جلسه  شورای عالی مدیریت بحران در جمع خبرنگاران این شهرستان اظهار داشت: تمامی مدارس نوبت صبح و عصر بخش فیروزآباد و مدارس نوبت صبح و عصر دوره ابتدایی شهرستان دلفان فردا به دلیل بارش برف، کاهش شدید دما و برودت هوا تعطیل است.

وی افزود: تمامی آموزشگاه‌های شهرستان سلسله، بخش بیرانشهر و مدارس دوره اول و دوم متوسطه شهرستان دلفان نیز فردا با یک ساعت تأخیر فعالیت آموزشی  خود را آغاز می‌کنند.


وضعیت تعطیلی مدارس استان سمنان دوشنبه 11 بهمن 95

براثر بارش برف و لغزندگی معابر ، مدارس دوره ابتدایی شاهرود و بسطام در نوبت صبح فردا دوشنبه یازدهم بهمن تعطیل است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، گلهاشم مدیر روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان سمنان دقایقی پیش اعلام کرد : مدارس دوره متوسطه دوره اول و دوم در شاهرود و بسطام هم ساعت 9 صبح آغاز می شود.

بر اثر بارش برف و لغزندگی معابر ، مدارس همه دوره های تحصیلی در منطقه کالپوش شهرستان میامی روز دوشنبه یازدهم بهمن ماه تعطیل است . سایر مدارس شهرستان میامی هم فردا با یک ساعت تاخیر ، ساعت 9 صبح آغاز به کار می کنند ..

وی تاکید کرد : درباره سایر مدارس استان سمنان هم تا ساعت 23 امشب تصمیم گیری می شود

وضعیت تعطیلی مدارس استان همدان دوشنبه 11 بهمن 95

همدان - بنا بر اطلاعیه آموزش و پرورش استان همدان، برخی مقاطع تحصیلی نوبت صبح استان همدان فردا دوشنبه ۱۱ بهمن تعطیل خواهد بود.

به گزارش خبرنگار مهر، بارش برف، یخ‌زدگی معابر و برودت هوا برخی مقاطع تحصیلی مدارس استان همدان در نوبت صبح فردا ۱۱ بهمن ماه را تعطیل کرد.

بنابر اطلاعیه اداره‌ اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان همدان به علت برودت هوا و لغزندگی سطح معابر عمومی، پیش دبستانی و مدارس ابتدایی نواحی ۱ و ۲ همدان، کبودراهنگ، نهاوند، خزل، قروه و قهاوند، اسدآباد، ملایر، بهار، لالجین، گل تپه، فامنین، رزن، سردرود و تمامی مقاطع تحصیلی در تویسرکان، قلقلرود و جوکار  فردا یازدهم بهمن ماه در نوبت صبح تعطیل است.

همچنین مدارس دوره اول متوسطه در نواحی یک و دو همدان فردا با یک ساعت تاخیر برگزار خواهند شد.

وضعیت تعطیلی مدارس استان خراسان رضوی دوشنبه 11 بهمن 95

 مشهد- ایرنا- رئیس روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: به دلیل برودت شدید هوا، یخبندان و لغزندگی معابر، مدارس ابتدایی و متوسطه اول و دوم در نوبت صبح دوشنبه یازدهم بهمن ماه در برخی شهرستانها و مناطق این استان تعطیل است.

محمدرضا فرهادی نیا روز یکشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بر اساس تصمیمات گرفته شده مدارس ابتدایی در شهرستانهای چناران، طرقبه ، شاندیز، گلبهار و مناطق سرولایت، کدکن و منطقه میان کوه در شهرستان درگز و در نوخندان مناطق کلاته چنار، درونگر و منطقه احمدآباد در نوبت صبح فردا تعطیل است.

وی افزود: همچنین مدارس مقطع متوسطه اول در شهرستانهای درگز فقط در منطقه میان کوه، نوخندان مناطق کلات چنار و درونگر و منطقه احمدآباد تعطیل است.

فرهادی نیا اظهار کرد: همچنین کلیه مدارس مقاطع تحصیلی مختلف در شهرستان قوچان در نوبت صبح روز دوشنبه تعطیل است.

وی بیان کرد: مدارس مقاطع متوسطه اول و دوم در منطقه سرولایت نیز فردا صبح با یکساعت تاخیر فعالیت خود را آغاز خواهند کرد.

وی افزود: ضمنا مدارس استثنایی در تمامی دوره های تحصیلی در این شهرستانها و مناطق یادشده تعطیل است.

وی تاکید کرد: فعالیت آموزشی در دیگر مقاطع تحصیلی در این شهرستانها و سایر شهرستان ها برقرار است و در صورت هرگونه تصمیم گیری در خصوص تعطیلی، اطلاع رسانی لازم انجام می شود.

آخرین اطلاعیه تعطیلی مدارس خراسان رضوی برای دوشنبه

به گزارش تابناک رضوی، بر اساس چهارمین و آخرین اطلاعیه اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی تعطیلی مدارس استان خراسان رضوی در روز دوشنبه یازدهم بهمن ماه ۱۳۹۵ به این شرح است:
 
مقطع ابتدایی: شهرستان های چناران، گلبهار، طرقبه و شاندیز و مناطق سرولایت و در شهرستان سرخس(منطقه مرزداران)

مقطع ابتدایی و متوسطه اول: در شهرستان درگز(فقط منطقه میان کوه)، در نوخندان(مناطق کلاته چنار و درونگر) و مناطق کدکن و  احمدآباد

کلیه مقاطع در شهرستان قوچان تعطیل می باشد

مدارس مقاطع متوسطه اول و دوم در منطقه سرولایت و کلیه مقاطع تحصیلی در منطقه جلگه رخ  با ""یک ساعت تاخیر"" آغاز به کار خواهند کرد.

ضمنا مدارس استثنایی  درتمامی دوره های تحصیلی در این شهرستانها و مناطق یاد شده تعطیل می باشد.

وضعیت تعطیلی مدارس استان خراسان شمالی دوشنبه 11 بهمن 95

به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی براساس اعلام روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان، بارش برف، برودت هوا و لغزندگی معابر در برخی شهرستان های استان موجب تعطیلی مدارس در روز دوشنبه یازدهم بهمن ماه به شرح ذیل شد:

مدارس مقاطع پیش دبستانی، ابتدایی و استثنایی شهر راز، دهستان راز شامل روستاهای پشنده، قلعه قشون، تنگه ترکمن، زرنه، امانلی، فرحدین، امام دره، آنابای، تنگه راز، گوی نیک و قوش تپه و بخش غلامان، همچنین همه مقاطع تحصیلی شهرستان فاروج در دو نوبت صبح و عصر تعطیل است.

در شیروان نیز به جز مقطع متوسطه دوم سایر مدارس در نوبت صبح فردا دوشنبه تعطیل است. بر اساس این اطلاعیه دانش آموزان مقطع دوم متوسطه در شیروان با یک ساعت تاخیر کلاس درس را آغاز می کنند. همچنین فردا دوشنبه همه مدارس مقاطع تحصیلی پیش دبستانی، استثنایی، ابتدایی و متوسطه اول شهرستان مانه و سملقان در دو نوبت صبح و عصر تعطیل است. کلاس های مقطع تحصیلی متوسطه دوم با یک ساعت تاخیر شروع می شود.

وضعیت تعطیلی مدارس استان اردبیل دوشنبه 11 بهمن 95

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان اردبیل، روز دوشنبه 11 بهمن ماه 1395 به دلیل بارش برف و برودت هوا، تعطیلی دوره های تحصیلی در شهرها و مناطق استان به شرح ذیل اعلام می گردد:

سری قبل از ظهر (نوبت صبح) :

اردبیل / پیش دبستانی، ابتدایی / متوسطه دوره اول روستایی

انگوت، سرعین، گرمی / پیش دبستانی و ابتدایی

خلخال / پیش دبستانی، ابتدایی / متوسطه دوره اول با یک ساعت تاخیر

نیر و هیر / پیش دبستانی، ابتدایی و متوسطه دوره اول

لاهرود، بیله سوار، مشگین شهر / پیش دبستانی / ابتدایی با یک ساعت تاخیر

نمین/ پیش دبستانی/ ابتدایی روستایی/ و در شهرهای نمین، آبی بیگلو و عنبران ابتدایی با یک ساعت تاخیر

وضعیت تعطیلی مدارس استان آذربایجان شرقی دوشنبه 11 بهمن 95

به گزارش خبرگزاری مهر؛ به علت بارش برف و برودت هوا؛ فردا دوشنبه مورخ ۱۱ بهمن مدارس تعدادی از شهرهای آذربایجان شرقی تعطیل اعلام شد.

در این راستا در شهرستان‌ مرند همه مدارس مناطق روستایی و شهری تعطیل اعلام شد. در شهرستان اهر هم مدارس تمام مقاطع مناطق روستایی تعطیل اعلام‌ شد.

در شهرستان چاراویماق و بخش ترکمان‌چای‌ نیز مدارس مناطق شهری و روستایی با یک ساعت تأخیر در ساعت ۹ صبح شروع  به فعالیت خواهند کرد.

وضعیت تعطیلی مدارس استان مازندران دوشنبه 11 بهمن 95

سخنگوی اداره کل آموزش و پرورش مازندران گفت : مدارس مقطع ابتدایی شهرستان سوادکوه امروز دوشنبه در 2 شیفت صبح و عصر به دلیل بارش سنگین برف تعطیل است.

محمودرضا علیزاده روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این تعطیلی شامل تمامی مدارس مقطع ابتدایی روستاها و شهرهای آلاشت، زیراب و پلسفید این شهرستان می شود .

انتهای پیام
/

آیا فردا سه شنبه 12 بهمن 95 مدارس تعطیل است؟ | آخرین اخبار تعطیلی

منبع: در متن

تعطیلی مدارس 12 بهمن 95، تعطیلی مدارس فردا 12 بهمن 95، تعطیلی مدارس فردا سه شنبه 12 بهمن 95، تعطیلی مدارس آذربایجان شرقی 12 بهمن 95، تعطیلی مدارس اردبیل 12 بهمن 95، تعطیلی مدارس خراسان رضوی 12 بهمن 95، تعطیلی مدارس مشهد 12 بهمن 95، تعطیلی مدارس سمنان 12 بهمن 95، تعطیلی مدارس لرستان 12 بهمن 95، تعطیلی مدارس همدان 12 بهمن 95، تعطیلی مدارس مازندران 12 بهمن 95، اطلاعیه تعطیلی مدارس 12 بهمن 95 | آیا فردا سه‌شنبه تعطیل است؟، تعطیلی مدارس فردا 12 بهمن 95 | کدام شهرها سه‌شنبه تعطیله؟، تعطیلی مدارس همدان 12 بهمن 1395، تعطیلی مدارس،تعطیلی مدارس بندرعباس 12 بهمن 95، تعطیلی مدارس خوزستان 12 بهمن 95، تعطیلی مدارس زاهدان 12 بهمن 95، تعطیلی مدارس سیستان و بلوچستان 12 بهمن 95، تعطیلی مدارس اهواز 12 بهمن 95، تعطیلی مدارس رشت 12 بهمن 95، آیا فردا سه شنبه 12 بهمن 95 مدارس تعطیل است؟ | آخرین اخبار