سایت پیکس لاو

دانلود کلیپ تجاوز 25 افغانی به دختر در یزدتجاوز چند افغانی به دختر یزدی 16 ساله,

آزار جنسی  25 مرد افغانی به دختر یزدی در ایران,

تجاوز 25 افغانی به دختر پی پناه ایرانی در یزد دو,

تجاوز 25 افغانی به یک دختر در یزد,


تجاوز چند افغانی به دختر یزدی 16 ساله خبر تجاوز 25 مرد افغانی به دختر 16 ساله ایرانی در یزد تکذیب شد

در بازار داغ شایعات این بار برای بر هم زدن ارتباطات بین مردم ایران و افغانستان خبری مبنی بر تجاوز 25 مرد افغانی به دختر یزدی در ایران منتشر شد که این خبر تکذیب شد .

در حالی که در شبکه های اجتماعی خبر تجاوز به دختر ایرانی 16 ساله توسط 25 افغانی در یزد دست به دست میشود این خبر توسط استانداری یزد تکذیب شد .

تجاوز افغانی ها به دختر یزدی

تجاوز افغانی ها به دختر یزدی


برای دانلود کلیپ اینجا کلیک کنیدمعاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد گفت: خبر منتشر شده در شبکه های اجتماعی مبنی بر تجاوز تعدادی از اتباع خارجی به دختری در یزد کذب محض است.
 
محمد علی طالبی در گفت و گو با ایرنا، افزود: انتشار خبری در سایت ها و بویژه شبکه های مختلف اجتماعی در ارتباط با تجاوز اتباع خارجه به دختر 16ساله، کذب است و به نظر می رسد این خبر با هدف منتشر می شود.
 
وی با اشاره به اینکه سال گذشته نیز چنین خبری درست در هفته وحدت منتشر شده بود ، اظهار داشت: هیچگونه موردی در این رابطه رخ نداده و این خبر از اساس کذب است.
 
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد گفت: هدف از نشر این خبر کذب در شبکه های اجتماعی چیزی جز تشویش اذهان عمومی و ایجاد تفرقه بین جامعه و اتباع خارجی نیست و همه اقشار مختلف باید مواظب باشند تا وسیله ای برای نشر و گسترش این خبر دروغ نباشند.
 
طالبی اظهار داشت: از شهروندان یزدی و هموطنان سراسر کشور درخواست داریم به اخباری که از منابع غیررسمی اعلام می شود توجه نکرده و از باز ارسال و دامن زدن به این گونه شایعات که سبب برهم زدن آرامش عمومی می شود خودداری نمایند.
 
در سال گذشته و همچنین اخیرا خبری در سایت ها و شبکه های مختلف اجتماعی مبنی بر تجاوز اتباع خارجه به دختر 16ساله در بلوار استقلال یزد،منتشر شده و با تحریک احساسات ملی و قومی از مخاطبان می خواهد برای بازنشر این خبر دروغ تلاش کنند.


تجاوز 25 افغانی به یک دختر در یزد - جوان ایرانی
www.irjavan.com/تجاوز-25-افغانی-به-یک-دختر-در-یزد/
۱۵ دی ۱۳۹۳ ه‍.ش. - تجاوز 25 افغانی به یک دختر در یزد چند روز پیش در بلوار استقلال یزد دختری ۱۶ ساله ... عکس بازیگران ایرانی , مد و لباس , دانلود آهنگ , عکس خنده دار.
شایعات - تجاوز 25 افغانی به دختر بی پناه ایرانی در یزد! / ...
shayeaat.ir/post/144
۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ه‍.ش. - دو روز پیش در بلوار استقلال یزد دختری 16 ساله توسط عده ای افغانی ربوده شده و توسط 25 نفر از افغان ها مورد تجاوز قرار گرفته و سپس به قتل رسیده ...
شایعه تجاوز چند افغانی به دختر یزدی 16 ساله - اولی ها
avaliha.ir › اخبار › حوادث
۱۲ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - شایعه تجاوز چند افغانی به دختر یزدی 16 ساله خبر تجاوز 25 مرد افغانی به دختر 16 ساله ایرانی در یزد تکذیب شد. در بازار داغ شایعات این بار برای ...
مجله اینترنتی برترین ها | پورتال خبری و سبک زندگی
www.bartarinha.ir/
مجله تایم به سیاق هر سال 100 چهره تاثیرگذار در جهان را معرفی کرده است. این افراد طیف مختلفی از ... bolet 25 اردیبهشت، روز بزرگداشت «فردوسی» مبارک .... دختر پادشاه قطر سرمایه گذار فیلم فرهادی. dot ... تصاویری از کنسرت کیهان کلهر در یزد. dot ... توضیح ناجا درباره ورود مجری «من‌ و‌ تو» به ایران، کلیپ قرآن‌ سوزی و عکس مینو خالقی.
شما از این صفحه 2 بار بازدید کردید. آخرین بازدید: 3/4/16
هدف نشر" تجاوز افغان ها به دختر یزدی"در شبکه های اجتماعی - ...
noorabad.com/fa/news/.../هدف-نشر-تجاوز-افغان-ها-به-دختر-یزدیدر-شبکه-های-اجتماعی
۱۴ دی ۱۳۹۳ ه‍.ش. - تجاوز 25 افغانی به دختر پی پناه ایرانی در یزد . ..... ایران کم کنه توی سایت آپارت ی کلیپ هست که پدر به دختر خودش تجاوز کرده و ازش ی فرزند داره.
ماجرای آتش زدن خانه افغانی ها در یزد / تجاوز 25 افغان به دختر ...
rahberey.com/ShowNews/ماجرای-آتش-زدن-خانه-افغانی-ها-در-یزد-؟-ت
تجاوز 25 افغان به دختر با یک پیگیری و سرچ ساده در گوگل میتوان متوجه شد که این اتفاق در تیر ماه 1391 رخ داده و بر همین اساس که فقط به تعدادی از خانه های افغان های ...
wisgoon - ویسگون - تجاوز 25 افغانی به دختر پی پناه ایرانی ...
wisgoon.com › Pin › سیاست
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ه‍.ش. - تجاوز 25 افغانی به دختر پی پناه ایرانی در یزد دو روز پیش در بلوار استقلال یزد دختری 16 ساله ... دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار.
آنتی شایعه - تجاوز 25 افغانی به دختر بی پناه ایرانی در یزد! ...
anti-shayee.blogfa.com/post/105
متن شایعه. "تجاوز 25 افغانی به دختر پی پناه ایرانی در یزد. دو روز پیش در بلوار استقلال یزد دختری 16 ساله توسط عده ای افغانی ربوده شده و توسط 25 نفر از افغان ها ...
تجاوز افغانی ها به دختر یزدی/عکس ها و فیلم - ویکی‌پدیا
www-wikipedia.blogsky.com/1394/.../تجاوز-افغانی-ها-به-دختر-یزدی-عکس-ها-و-فیلم
۸ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - دانلود رایگان نوماو ... ماجرای آتش زدن خانه افغانی ها در یزد / تجاوز 25 افغان به دختر . ... شایعات - تجاوز 25 افغانی به دختر بی پناه ایرانی در یزد .
دانلود کلیپ تجاوز افغانی ها به دختر یزدی - خبر ایرونی
iruni.ir/search/?q=دانلود+کلیپ+تجاوز+افغانی+ها+به+دختر+یزدی
دانلود کلیپ تجاوز افغانی ها به دختر یزدی. خودکشی دختر نوجوان یزدی. 13-1-2016 خواندنی ها نمناک 0. اختلاف خانوادگی باعث خودکشی دانش آموز دختر در یزد شد. ... دانلود عکس و کلیپ سفینه فضایی در جاده چالوس امروز .... 25-11-2015 خواندنی ها نمناک 299.
50 روز تجاوز افغانی‌ها به دختر بی‌پناه ایرانی - پرشین وی
www.persianv.com/view/052857.php
۲۴ اسفند ۱۳۸۷ ه‍.ش. - مادر این دختر می‌گوید‌: «بچه‌ام‌ را نابود کرده‌اند. در مدت‌ 50 روز هر شب‌ و هر ساعت‌ او را به‌ یک‌ نفر می‌دادند و پول‌ می‌گرفتند، همه‌ آنها افغانی‌ بودند». آفتاب: یک‌ ...
تجاوز به دختر ایرانی و حمله به افغانستانی ها در ایران!
www.afghanpaper.com/nbody.php?id=37886
۷ تیر ۱۳۹۱ ه‍.ش. - در ضمن این چندمین بار است که افغانی ها در یزد به اینگونه اعمال دست میزنند . .... چرا نمیگین 25 نفر به یک دختر 18 ساله تجاوز کردین بعد انداختین ...
تجاوز پدر و پسر افغان به دختر 6 ساله ایرانی - فردا
www.fardanews.com/fa/news/33007/تجاوز-پدر-و-پسر-افغان-به-دختر-6-ساله-ایرانی
۶ شهریور ۱۳۸۶ ه‍.ش. - مرد همسایه به سراغم آمد و گفت، می خواهد برایم از مغازه پفک بخرد، من هم حرفش را ... دادگاه کیفری استان تهران، پرونده مردی افغان که دختر بچه 6 ساله یی را مورد آزار و .... IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF. ۲۳:۰۱ - ۱۳۸۷/۰۹/۱۴. 5. 25. پاسخ. اعدام.
تجاوز 25 افغانی به دختر پی پناه ایرانی در یزد - خبر ایرونی
iruni.ir/search/?q=تجاوز+25+افغانی+به+دختر+پی+پناه+ایرانی+در+یزد
دختر پناهجوی ایرانی که در یکی از کمپ های استرالیا به او تجاوز شده بود قرار است برای شناسایی فرد متجاوز به کمپ بازگردد. - به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ...
تجاوز مرد افغان به دختر 18 ساله کرجی - راد فان
radfun.ir › اخبار › اخبار حوادث
به آنها گزارش شده بود مهرانه همراه مردی افغان به یزد رفته اما به طرز مرموزی ناپدید شده است. تجسس‌های پلیسی برای یافتن این دختر .... 25 جولای 2011 ... با انتقال مرد افغان به پلیس ... دانلود کلیپ تجاوز افغانی ها به دختر ایرانی | پست فان سایت تفریحی.
تجاوز افغان ها به دختر ۱۶ساله در یزد تکذیب شد - دانلود
www.2dl2.com/tag/تجاوز+افغان+ها+به+دختر+۱۶ساله+در+یزد+تکذیب+شد
تجاوز افغان ها به دختر ۱۶ساله در یزد تکذیب شد, ماجرای تجاوز چند خارجی به دختر 16 ساله ایرانی,تجاوز افغان ها به دختر ۱۶ساله در یزد تکذیب شد,تجاوز به دختر ایرانی در یزد,تعرض جنسی چند افغانی به دختر 16ساله. ... آهنگ موزیک ویدیو · کلیپ · کلیپ باحال · دکوراسیون · اتاق خواب خانه · بدنسازی · تناسب اندام ... شنبه 25 اردیبهشت 1395.
شایعه تلگرامی آزار جنسی دختر یزدی - کوبیده
koobide.cofeblog.ir/post/2630
ago – شایعه تجاوز چند تبعه خارجی به دختر یزدی- تیتر۲۴٫ ... 3 . شایعه تلگرامی؛ ... دانلود فیلم و کلیپ شایعه تلگرامی؛ آزار جنسی دختری در یزد abc59.rozblog.com/ ...
تجاوز بی رحمانه به یک زن در مقابل شوهرش - صفحه 4 - تالار ...
forum.hammihan.com › عمومی و اجتماعی › گفتگوی آزاد
۱۱ اسفند ۱۳۹۲ ه‍.ش. - 16پست - ‏4 نویسنده
2 مرد افغانی با حمله به زنان و دختران شیرازی، آنها را با تهدید چاقو و قمه مورد .... تجاوز 25 افغان به یک دختر 16 ساله در یزد - یکشنبه هجدهم تیر 1391
افسران جوان جنگ نرم - « تجاوز 25 افغانی به دختر بی پناه ...
www.afsaran.ir/link/843785?LinkComment_sort=time
۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ه‍.ش. - تجاوز 25 افغانی به دختر پی پناه ایرانی در یزد دو روز پیش در بلوار استقلال یزد دختری 16 ساله توسط عده ای افغانی ربوده شده و توسط 25 نفر از ...
نامه دختر افغان به مردم ایران/ ببخشید اگر در کوچه‌ها و ... - ...
www.khabaronline.ir/detail/228320/
۲۶ تیر ۱۳۹۱ ه‍.ش. - «ساره گل» دختری افغان است که نامه‌ای سرگشاده نوشته و به دفتر روزنامه فرستاده است. عنوانش، بازگو ..... ولی نمی بخشمت به خاطر تجاوز هایی که به زنان ایرانی کردید یا چاقو هایی که در شکم ایرانی ها کردید. بدون نام ... مهدی از یزد دوشنبه 26 تیر 1391 - 15:39:39. 107 76 ...... مهدی چهارشنبه 25 اردیبهشت 1392 - 20:52:54.
آلپ گروه - دانلود فیلم آتش زدن یک دختر جوان در خیابان توسط ...
56d-test.alpgroup.ir/page-75617.html
ماجرای آتش زدن خانه افغانی ها در یزد / تجاوز 25 افغان به دختر ایرانی ... 4 ژانویه 2015 . ... دانلود آهنگ جدید علیرضا قربانی به نام تنهایی لیلا - مراحم - ست فا وب. 14 ساعت ...
دانلود کلیپ زایمان دختر 9 ساله با لینک مستقیم :: مطلب دونی
matlab2ni.blog.ir/post/دانلود-کلیپ-زایمان-دختر-9-ساله-با-لینک-مستقیم
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ه‍.ش. - آگهی استخدام تهران خرم‌ آباد مازندران مرکزی اراک بندرعباس یزد 24 خرداد 94 ... این خانم 26 ساله در 6 دسامبر 2011 در 25 هفتگی به دنیا آمد. ... دانلود کلیپ تجاوز 28 نفر به یک دختر 11 ساله - فارسی مد .... مرد افغان برای تامین هزینه سفر به کابل، دختر 9 ساله صاحبخانه‌اش را ربود، اما قبل از اخاذی در دام ماموران گرفتار شد.
تجاوز داعشی ها به دختران خردسال ایزدی+عکس :: عکس بازیگران
link4u.blog.ir/post/تجاوز-داعشی-ها-به-دختران-خردسال-ایزدی-عکس
۲۲ فروردین ۱۳۹۴ ه‍.ش. - Dec 25, 2014 - فتوای داعشی ها برای تجاوز به دختران نابالغ ؛ تجاوز به دو ... دانلود فیلم های تجاوز داعش به زنان و دختران - دانلود آهنگ شاد ..... Aug 13, 2014 - + صوت; ماجرای آتش زدن خانه افغانی ها در یزد / تجاوز ۲۵ افغان به دختر ایرانی ؟
تجاوز گروهی به دختر 12 ساله در افغانستان - آپارات
www.aparat.com/v/TMZm4/تجاوز_گروهی_به_دختر_12_ساله_در_افغانستان
تجاوز گروهی به دختر ۱۲ ساله در افغانستان. ۲۱,۰۲۰. ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲. حوادث · تجاوز · دختر · ساله · afghanestan · tajavoz. بستن. نیـــوSha · ۱۵۹ ۱۵۹; دانلود.
تجاوز 11 مرد به دختر 9 ساله در بادغیس "افغانستان" - ...
www.mizanonline.ir/fa/news/.../تجاوز-11-مرد-به-دختر-9-ساله-در-بادغیس-افغانستان
۱۶ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - بر اساس اظهارات این نمایندهه مردم دختر نه ساله بنام «عیدی ماه» که ساکن منطقه «جلای» ... 150 راس گوسفند و 100 هزار افغانی وی به عقد فردی به نام «نور حسن» 25 ساله ساکن «جلای» این فرمانداری می‌شود. اخی زی مدعی است که به این دختر تجاوز شده است، اما تا کنون در خصوص ... شایعه تلگرامی؛ آزار جنسی دختری در یزد .... دانلود.
نیروهای امنیتی و مردم یزد منازل افغانهای این شهر را به آتش ...
https://exilesactivist.wordpress.com/2012/06/.../نیروهای-امنیتی-و-مردم-یزد-منازل-افغا...
۱۰ تیر ۱۳۹۱ ه‍.ش. - یزد از جمله 20ولایت ایران است که اقامت مهاجران افغان در آن از سوی دولت ایران ممنوع اعلام شده .... از تجاوز جنسی بر دختران مهاجر نیز گزارش‌هایی وجود دارد!
تجاوز گروهی داعشی ها در ملاء عام به زنان ایزدی - دانلود آهنگ
www.freecamp.ir/post/2950
عناصر داعش در ملاء عام به صورت گروهی به آنها تجاوز می کردند و آنها را به شدت شکنجه می دادند. ..... تجاوز افغان ها به دختر ۱۶ساله در یزد تکذیب شد – نمناک . ... جدیدترین مطالب nowsdownload.ir/tag/قتل-نوزاد-25-روزه-و-تجاوز-به-دختر-7-ساله/ تجاوز گروه ...
۵۰ روز تجاوز افغانی ها به دختر بی پناه ایرانی - ایرانیان ...
iranianuk.com/20070623193600031/۵۰-روز-تجاوز-افغانی-ها-به-دختر-بی-پناه-ایرانی
۲ تیر ۱۳۸۶ ه‍.ش. - دوشنبه ۰۵ نوامبر ۲۰۰۷ - ۱۴ آبان ۱۳۸۶ یک‌ دختر ۱۷ ساله‌ ایرانی‌ که‌ ۵۰ روز قبل‌ ... بعد به‌ دستور سبحانی‌فر شش‌ متهم‌ افغانی‌ را به‌ اتاق‌ آوردند. ..... چند سال پیش در شهر یزد . ... از سرد خانه دزدیدند و به باغی بردند نزدیک به 25 روز وی را با اب گرم میکردند . .... چند روز پیش یک کلیپ بلوتوثی در موبایل دیدم که چند نفر که شبیه ...
واکنش روزنامه افغانی در مورد خبر تجاوز به دختر ایرانی - ...
www.asriran.com › صفحه نخست › سیاسی
عصر ایران- روزنامه ی" 8 صبح"چاپ هرات در گزارشی مدعی شد تجاوز به دختر ایرانی که ... اما مسوولین منطقه ی قرچک – ورامین تهران دست داشتن مهاجرین افغان در این جنایت .... 25. پاسخ. تا کی باید اینها را تحمل کنیم ؟ ناشناس. IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF.
عکس دخترهای افغانی - جدید 95,بهترین 2016جدید 95,بهترین ...
new95.modenew.com/عکس-دخترهای-افغانی/
۱۸ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - 50 روز تجاوز افغانی‌ها به دختر بی‌پناه ایرانی – پرشین وی ... گالری عکس برچسب‌ها: مزده جمالزاده دانلود تمام عکس های این دختر افغان دانلود آهنگ های مژده .... تجاوز 25 افغانی به یک دختر در یزد جوان ایرانی5 ژانویه 2016 تجاوز 25 افغانی به ...
تجاوز ۲۵ افغانی به دختر پی پناه ایرانی در یزد - پایگاه خبری ...
tnews.ir/news/42a635445064.html
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - چند روز پیش در بلوار استقلال یزد دختری ۱۶ ساله توسط عده ای افغانی ربوده شده و توسط ۲۵ نفر از افغان ها مورد تجاوز قرار گرفته و سپس به قتل ...
نامه دختر افغان به مردم ایران/ ببخشید اگر در کوچه‌ها و ... - آفتاب
aftabnews.ir/vdchxknz-23n-vd.tft2.html
۲۶ تیر ۱۳۹۱ ه‍.ش. - 25. پاسخ. درست مى فرمائید؛مشکل ماایرانیها همه از آنجاآب میخورد.... که با ..... به جز اون دسته از افغانی هایی که به صورت غیر مجاز وارد ایران شده بودند و در نهایت فاجعه ی یزد اتفاق ... هنوز یادم نرفته اون خبر تجاوز افغانها به اون دختر بیچاره.
با حضور - جنبش مصاف
www.masaf.ir/ImagesSitemap
وقتی به عاشورا اعتقادی نیست می‌توان سکوت کرد ولی اگر می‌خواهی برعکس عمل ..... را نصب و صوت را دانلود کردند دیگر نیازی به دانلود صوت دعای مربوطه نیست در این ... در سوریه به شمار می‌آید. shia muslim http://www.masaf.ir/images/noimg.jpg کلیپ ...... 1392 اسلامشهر-shia muslim-945.jpg سخنرانی استاد رائفی پور - 25 بهمن 1392 ...
تجاوز - لینک ها و عکس های داغ داغ داغ
linkopic.mihanblog.com/post/tag/تجاوز
۱۰ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. - برچسب ها: آدم‌ربایی و تجاوز گروهی به 15 زن در تبریز! .... یک‌ دختر ۱۷ ساله‌ ایرانی‌ که‌ ۵۰ روز قبل‌ توسط‌ دو مرد افغانی‌ در خیابان‌ افسریه‌ تهران‌ ربوده‌ شده‌ ...
قتل و تجاوز به دختر بچه ۶ ساله + عکس | شبکه اینترفر
www.inter4.ir › اجتماعی › حوادث
جنیس رایت (Jenise Wright) ساله پس از ربودن دختربچه ۶ساله و تجاوز جنسی، او را ... به گزارش پلیس اف. ... تعرض ۴ افغانی به زن فرانسوی ۲۳ ساله (توریست) در تهران.
دانلود سخنرانی های جنجالی دکتر انوشه / آرشیو کامل سخنرانی ...
funnos.com/18121/دانلود-سخنرانی-های-جنجالی-دکتر-انوشه-آ
دانلود سخنرانی دکتر انوشه در دانشگاه یزد – ۱۱٫۱ مگابایت ... سخنرانی دکتر انوشه در جمع دانشجویان در مورد روابط دختر و پسر که به صورت صوتی در ۴۵ دقیقه ..... علی جهانیان دو کیفیت و لینک مستقیم · دانلود سریال شهرزاد قسمت بیست و پنج و بیست و شش 25 و 26 با فرمت .... »کلیپ تجاوز افغانی ها به دختر ۱۶ ساله یزدی چه بود و چه شد ؟
تجاوز گروهی به دختر 12 ساله در افغانستان - فیلم آکا - حوادث ...
www.akairan.com/filme/havades/a241137283102.html
۱۱ مرداد ۱۳۹۲ ه‍.ش. - تجاوز گروهی به دختر 12 ساله در افغانستان - فیلم آکا, فیلم حوادث, فیلم ،دانلود فیلم، اشتراک ویدیو, نوشته شده توسط akairan, زبان persian.


25 مرد افغانی به دختر یزدی در ایران

آزار جنسی

تجاوز 25 افغانی به دختر پی پناه ایرانی در یزد دو

تجاوز 25 افغانی به یک دختر در یزد

تجاوز چند افغانی به دختر یزدی 16 ساله

۹۵/۰۲/۲۸ موافقین ۰ مخالفین ۰
admin

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی