عکس های آتش سوزی در بازار مبل نعمت آباد

فیلم آتش سوزی در بازار مبل نعمت آباد

ش سوزی فروشگاه مبل در نعمت آباد

آتش سوزی در بازار مبل نعمت آباد

تصاویر آتش سوزی در بازار مبل نعمت آبادآتش سوزی فروشگاه مبل در نعمت آباد، خسارت مالی بر جای گذاشت.به گزارش خبرنگار حوزه حوادث گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان ، در پی تماس شهروندان با سامانه 125 مبنی بر آتش سوزی فروشگاه مبل، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران ساعت 17:20 روز گذشته آتش نشانان ایستگاه 81 را به نعمت آباد، خیابان جانباز اعزام نمود.


امیر اصلان عزیزی افسر آماده منطقه 7 عملیات در این باره گفت: در محل حادثه یک فروشگاه مبل به مساحت تقریبی 15 متر مربع دچار آتش سوزی شده و آتش از دریچه کانال کولر به منزل مسکونی طبقه بالا سرایت کرده بود.

وی افزود: آتش نشانان به سرعت پس از ایمن سازی محل حادثه و قطع جریان برق و گاز ساختمان، با استفاده از لوله های آبرسانی و چندین دستگاه خاموش کننده دستی شعله های آتش را خاموش و از سرایت آتش به طبقات دیگر جلوگیری کردند.

افسر آماده منطقه 7 عملیات با اشاره به اینکه خوشبختانه در این حادثه به هیچ کس آسیبی نرسید ادامه داد: آتش نشانان پس از تحویل محل حادثه به مالک آن به مأموریت خود پایان دادند.


گفتنی است؛ در بررسی های اولیه علت آتش سوزی، حرارت لامپ های هالوژن در مجاورت مواد قابل اشتعال(پارچه و مبل) و در نهایت شعله وری این مواد اعلام شد.