جزئیات کامل قتل مدیر شبکه ماهواره‌ای جم در استانبول

مدیر شبکه جم ترور شد | با گلوله در استانبول

مدیر شبکه ماهواره ای جم در ترکیه با گلوله به قتل رسید + عکس

مدیر شبکه ماهواره ای جم

سعید کریمیان مدیر گروه جم تی وی ساعتی قبل در دفتر کار خود در ترکیه با گلوله به قتل رسید."فخرآور" از عناصر ضدانقلاب و از نزدیکان کریمیان نیز خبر کشته شدن وی را تایید کرده است. همچنین کارکنان این شبکه در آنتالیای ترکیه هم صحت خبر را تایید کرده اند.

 
برخی رسانه ها، هدف قرار دادن کریمیان را یک تسویه حساب درون گروهی دانسته اند. علی عابدی مدیر دوبله این شبکه حدود 6 ماه پیش در یک "افشاگری" گفته بود که شبکه جم را به دلیل نداشتن ساختار مشخص اصلا شبکه نمی داند. او تاکید کرده بود که موقعیت شبکه جم از نظر ساختار مثل دوران قاجار است و در این مدت حدودا چهار سالی که در شبکه جم حضور دارد؛ قراردادی امضاء نکرده است و در این شبکه پیشرفت معنی ندارد.

او همچنین گفته بود که سعید کریمیان از نظر برخورد و خلق و خو، مثل شاه می ماند، مثلا اگر بگوید من امروز می خوام این کار را انجام بدهم انجام می دهد چون اقای کریمیان حرف آخر را می زند. از نظر علی عابدی آقای کریمیان چون افق نگاهش جای دیگری است و دیدگاهش اصلا رسانه ای نیست،  فکرهایش بچه گانه است. یکی از دلایلی که آقای کریمیان وضعیت مالی خوبی دارد این است که حقوق کارمندانی مثل ما را نداده است.
 
 هنوز فرد یا گروهی مسئولیت این قتل را بر عهده نگرفته است.   
 
بیشتر بخوانید:
  •  سعید کریمیان مدیر شبکه معدوم جم تی‌وی که بود؟

سعید کریمیان متولد 1348 در شهر مرزی قائن به دنیا آمد. وی تحصیلاتش را تا دیپلم در همان شهر گذارند تا اینکه جنگ ایران و عراق شروع شد... در سال 1375 با حمایت ها و پشتیبانی عموی درباری خود به سوئیس منتقل شد و در آن جا پناهنده گردید و در رشته معماری دانشگاه بازل این کشور در مقطع کارشناسی به تحصیل خود ادامه داد.
 
سعید کریمیان حدود دو سال در دانشگاه بازل مشغول به تحصیل بود اما از آن جایی که با ازدواج مجدد مادرش مخالف بود با بی مهری عموی خود مواجه گردید و از طرفی نتوانست هزینه های سنگین زندگی و شهریه دانشگاه را تأمین کند؛ سرانجام مجبور به ترک تحصیل شد و در سال 1377 سراغ  برادرش هادی کریمیان که در لس آنجلس زندگی می کرد، رفت.
 
هادی کریمیان که در رادیو صدای ایران (اولین رادیوی 24 ساعته فارسی زبان که به منظور مبارزه با نظام جمهوری اسلامی در آمریکا تأسیس شد) فعالیت داشت،  به برادرش پیشنهاد کار داد. سابقه سیاسی خانواده کریمیان برای مسئولین رادیو صدای ایران ایده آل بود و به همین دلیل مطالب و مقالات سعید کریمیان مورد توجه گردانندگان این رادیو قرار گرفت.
 
بعد از یکسال و 9 ماه فعالیت در رادیو صدای ایران و بهبود وضعیت اقتصادی سعید کریمیان، وی با "رویا رضایی" ازدواج نمود. فعالیت در رادیو صدای ایران تا زمانی که تلویزیون های لس آنجلسی گسترش پیدا نکرده بود برای هادی و سعید کریمیان شغلی مناسب بود ولی رفته رفته با تأسیس و گسترش قارچ گونه تلویزیون های لس آنجلسی پارسی زبان بازار رادیوهای پارسی زبان خصوصا رادیو صدای ایران تحت تأثیر قرار گرفت.  
 
در سال 84 سعید کریمیان که دیگر یک بیزینس من به حساب می آمد در یکی از سفرهایش با غلامرضا فراهانی آشنا شد. فراهانی چند ماهی با سعید کریمیان همکاری کرد و در این مدت با وی بیشتر آشنا گردید.
 
غلامرضا فراهانی که از سابقه سیاسی و رسانه ای سعید کریمیان با خبر شد با بودجه هنگفتی که از طریق اختلاس در ایران به دست آورده و آن را به بانک های دبی انتقال داده بود و البته با سرمایه گذاری های سعید و هادی کریمیان در سال 1385و در لندن شبکه ای را به نام (GEM TV) تأسیس کردند.
 
این شبکه در ابتدای تاسیس در سال 1385  فقط به موسیقی می پرداخت. اما از سال 1388 شبکه توسعه پیدا کرده و شبکه به دو قسمت جم موزیک و جم کلاسیک تغییر شکل پیدا کرد. شبکه جم موزیک به موزیک ویدئوهای خارجی می پردازد و شبکه جم کلاسیک به سریال ها و فیلم های مختلف که بیشتر آنها از کشور ترکیه است می پردازد.
 
مدیریت شبکه های جم موزیک و جم کلاسیک را سعید کریمیان به عهده داشت اما با توسعه پیدا کردن این شبکه مدیریت شبکه های تازه تاسیس به افراد دیگری که همگی از خانواده کریمیان بودند داده شد. شبکه های گروه جم با برنامه های سرگرم‌ کننده فارسی از شهر لندن در انگلستان پخش می‌شود. این شبکه یکی از شبکه‌های تلویزیونی «گروه موسیقی و سرگرمی عمومی» General Entertainment and Music Group است.
 
برنامه‌های تلویزیون جم همراه با دوبله فارسی پخش می‌شوند. جم دفاتری در شهرهای دبی، لندن، استانبول، آنتالیا، کوالالامپور، لس‌آنجلس، اربیل عراق و... دارد. این مجموعه دارای ده ها شبکه تحت عناوین جم کارتون، جم کردی، جم usa، جم اسپورت (10 شبکه) و... برای مخاطبین مختلف می باشد. تکمیلی | کریمیان در منطقه نظامی ماسلاک و در یک مرکز خرید با ٢٧ گلوله به قتل رسید.
 
 محل قتل مدیر جم تی وی در ترکیه  را می توانید در تصویر زیر ببنید
 
 
مدیر شبکه ماهواره ای جم در ترکیه با گلوله به قتل رسید


 
انتهای پیام/

مدیر شبکه ماهواره ای جم در ترکیه با گلوله به قتل رسید + عکس

www.yjc.ir › وب‌گردی › وبگردی
سعید کریمیان مدیر گروه جم تی وی ساعتی قبل در دفتر کار خود در ترکیه با گلوله به قتل رسید.

مدیر شبکه ماهواره ای جم در ترکیه با گلوله به قتل رسید - ...

www.yjc.ir › وب‌گردی › وبگردی
سعید کریمیان مدیر گروه جم تی وی ساعتی قبل در دفتر کار خود در ترکیه با گلوله ترور شد.

مدیر شبکه ماهواره ای جم به قتل رسید - خبرگزاری صدا و سیما

www.iribnews.ir/fa/news/1612874/مدیر-شبکه-ماهواره-ای-جم-به-قتل-رسید
۳ روز پیش - سعید کریمیان مدیر گروه جم تی وی در دفتر کار خود در ترکیه با گلوله به قتل رسید.
به گزارش گروه وبگردی کلوب خبرنگاران جوان، “فخرآور” از عنصرهای ضدانقلاب و از نزدیکان کریمیان نیز خبر کشته شدن وی را قبول کرده است. همچنین کارکنان این ...

مدیر شبکه ماهواره‌ای جم در ترکیه با گلوله به قتل رسید + عکس ...

khabarone.ir/news/.../مدیر-شبکه-ماهواره‌ای-جم-در-ترکیه-با-گلوله-به-قتل-رسید-عک...
۱۰ ساعت پیش - سعید کریمیان مدیر گروه جم تی وی ساعتی قبل در دفتر کار خود در ترکیه با گلوله به قتل رسید.
۹ ساعت پیش - به گزارش «تابناک»؛ سعید کریمیان مدیر شبکه ماهواره‌ای فارسی زبان GEM در خودرویش در ترکیه با شلیک گلوله به قتل رسید. علاوه بر کریمیان، ...

مدیر شبکه ماهواره ای جم در ترکیه با گلوله به قتل رسید + ...

https://7world7.com/news/blog/2017/.../مدیر-شبکه-ماهواره-ای-جم-در-ترکیه-با-گلول/
۹ ساعت پیش - ساعتی قبل (بامداد یکشنبه) سعید کریمیان مدیر شبکه جم تی وی و از نزدیکان به سازمان منافقین خلق در ترکیه به ضرب گلوله افراد ناشناس به قتل ...

مدیر شبکه جم ترور شد | با گلوله در استانبول - انصاف نیوز | ...

khabarfarsi.com/u/37284835
۱۰ ساعت پیش - مدیر شبکه ماهواره ای جم در ترکیه با گلوله ترور شد ...، "فخرآور" از ... سینما دیلی: سعید کریمیان مدیر شبکه جم تی وی در دفتر کارش در استانبول به قتل رسید. کارمندان شبکه ... سه دختر خردسال شهید مرزبان منتظر پدر+عکس ... دم در که ...

مدیر شبکه ماهواره ای جم در ترکیه به قتل رسید + عکس - هورگان ...

khabarfarsi.com/u/37285629
سعید کریمیان مدیر شبکه جم تی وی در دفتر کارش در استانبول به قتل رسید. ... جوان: کریمیان در منطقه نظامی ماسلاک و در یک مرکز خرید با 27 گلوله به قتل رسید.

مدیر شبکه ماهواره ای جم در ترکیه با گلوله به قتل رسید عکس

newzz.ir/search/?...مدیر+شبکه+ماهواره+ای+جم...ترکیه+با+گلوله+به+قتل+رسید+++ع...
تکمیلی | کریمیان در منطقه نظامی ماسلاک و در یک مرکز خرید با ٢٧ گلوله به قتل رسید. محل ترور مدیر جم تی وی در ترکیه را می توانید در تصویر زیر ببنید انتهای پیام/ ...

مدیر شبکه ماهواره ای جم در ترکیه با گلوله به قتل رسید + عکس

funsaber.net/مدیر-شبکه-ماهواره-ای-جم-در-ترکیه-با-گلول/
مدیر شبکه ماهواره ای جم در ترکیه با گلوله به قتل رسید + عکس به گزارش گروه وبگردی"فخرآور" از عناصر ضدانقلاب و از نزدیکان کریمیان نیز خبر کشته شدن.
به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، “فخرآور” از عناصر ضدانقلاب و از نزدیکان کریمیان نیز خبر کشته شدن وی را تایید کرده است. همچنین کارکنان این ...
بعد از مسی بدل اوباما هم رسید + عکس · خانه / خارق العاده ها / مدیر شبکه ماهواره ای جم در ترکیه با گلوله به قتل رسید ... بعد از مسی بدل اوباما هم رسید + عکس. 23 دقیقه ago ...

مدیر شبکه ماهواره ای جم در ترکیه با گلوله به قتل رسید + ...

rooydad24.com/.../مدیر_شبکه_ماهواره_ای_جم_در_ترکیه_با_گلوله_به_قتل_رسید_...
۱۰ ساعت پیش - تکمیلی | کریمیان در منطقه نظامی ماسلاک و در یک مرکز خرید با ٢٧ گلوله به قتل رسید.محل ترور مدیر جم تی وی در ترکیه را می توانید در تصویر زیر ...
۶ ساعت پیش - به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، "فخرآور" از عناصر ضدانقلاب و از نزدیکان کریمیان نیز خبر کشته شدن وی را تایید کرده است.

ترور مدیر شبکه جم در ترکیه - اخبار جدید

75news.top/ترور-مدیر-شبکه-جم-در-ترکیه/
۱۰ ساعت پیش - فوری/ رئیس جم تی وی با گلوله ترور شد+عکس – روزپلاس. ۴۷ دقیقه پیش – طبق اخبار ... مدیر شبکه ماهواره ای جم در ترکیه با گلوله به قتل رسید – …

سعید کریمیان مدیر شبکه جم تی وی - اخبار جدید

75news.top/سعید-کریمیان-مدیر-شبکه-جم-تی-وی/
۱۰ ساعت پیش - جهان نیوز – کریمیان، مدیر شبکه جم تی وی به قتل رسید. ۲۷ دقیقه پیش ... فوری/ رئیس جم تی وی با گلوله ترور شد+عکس – روزپلاس. ۴۳ دقیقه پیش .... ۱۰ دقیقه پیش – مدیر شبکه ماهواره ای جم در ترکیه با گلوله ترور شد … کانال شبکه ...
۹ ساعت پیش - برچسب ها:قتل سعید کریمیان,مدیر شبکه جم به قتل رسید,ترور سعید کریمیان,ترور مدیر شبکه جم,27 گلوله,دانلود فیلم, عکس ,تصاویر,کشتن سعید کریمیان,سعید کریمیان ... مدیر شبکه ماهواره ای جم در ترکیه با گلوله به قتل رسید.
۳ ساعت پیش - سعید کریمیان مدیر گروه جم تی وی ساعتی قبل در دفتر کار خود در ترکیه با گلوله به قتل رسید.
۸ ساعت پیش - مدیر شبکه ماهواره‌ای فارسی زبان جِم و شریک کویتی‌اش امشب در خودرویشان در استانبول ترکیه به ضرب گلوله افراد ناشناس به قتل رسیدند؛ اقدامی با ...

مدیر شبکه ماهواره ای جم در ترکیه با گلوله به قتل رسید + ...

feed.parsipoo.ir/post/20170430.../مدیر-شبکه-ماهواره-ای-جم-در-ترکیه-با-گلول/
۱۰ ساعت پیش - مدیر شبکه ماهواره ای جم در ترکیه با گلوله به قتل رسید + عکس. ... عکس های شیوا امینی که به خاطر بی حجابی از تیم ملی فوتسال ایران کنار گذاشته ...
مدیر شبکه ماهواره ای جم در ترکیه با گلوله به قتل رسید + عکس - باشگاه خبرنگاران | خبر پو, پویش آخرین اخبار روز ایران و جهان.
سعید کریمیان -مدیر گروه جم تی‌وی- ساعتی قبل در دفتر کار خود در ترکیه، با گلوله ترور شد.

کشته شدن مدیر شبکه ماهواره ای جم در ترکیه - روزنه

rozanehonline.com/کشته-شدن-مدیر-شبکه-ماهواره-ای-جم/
۱۰ ساعت پیش - مدیر شبکه ماهواره ای جم بر اثر ضرب گلوله در کشور ترکیه در دفتر کارش مرد. ... جم تی وی در اردیبهشت سال 1396 به علت خونریزی زیاد و جراحت زیاد بر اثر ترور با اسلحه کشته شد. ... عکس از صحنه ی به قتل رسیدن مدیر شبکه GEM TV.

تریبون - مدیر شبکه ماهواره ای جم در ترکیه با گلوله به قتل ...

3bune.ir/.../مدیر_شبکه_ماهواره_ای_جم_در_ترکیه_با_گلوله_به_قتل_رسید_+_عکس
۷ ساعت پیش - به مناسبت هفته کار و کارگر، مسابقات تنیس روی میز جام بسیج کارگری، ویژه ... مدیر شبکه ماهواره ای جم در ترکیه با گلوله به قتل رسید + عکس.

مدیر شبکه ماهواره ای جم در ترکیه با گلوله به قتل رسید + ...

https://movie.irblog.in/2017/04/30/مدیر-شبکه-ماهواره-ای-جم-در-ترکیه-با-گلول/
۱۰ ساعت پیش - به گزارش گروه وبگردی”فخرآور” از عناصر ضدانقلاب و از نزدیکان کریمیان نیز خبر کشته شدن وی را تایید کرده است. همچنین کارکنان این شبکه در ...