جزئیات قتل عام 10 نفر در کرمان از زبان شاهد ماجرا + عکس,

جزئیات جدید از قتل عام خانوادگی 10 نفر در فهرج کرمان,

علت قتل عام 10 نفر در کرمان,

قتل در کرمان ، قتل عام خانوادگی توسط داماد خانواده
جنایت هولناک مرد جوان با قتل عام خانوادگی در کرمان با دستگیری او به پایان رسید. یکی از شاهدان این حادثه که جان سالم به در برد از جزئیات روز جنایت گفت.جزئیات و ناگفته های قتل 10 نفر در کرمان از زبان شاهدان

داماد جنایتکار دیروز با تلاش مأموران امنیتی و انتظامی سیستان و بلوچستان و پس از گروگانگیری در شهرستان ایرانشهر دستگیر شد.قتل در کرمان جنایت هولناکی بود که توسط داماد خانواده رخ داد.

خواهرزاده همسرعامل جنایت که درصحنه حضور داشت وپس ازشلیک گلوله به بیمارستان انتقال یافت و با تلاش تیم درمانی ازمرگ رهایی یافت،به تشریح جزئیات غروب خونین پرداخت.

قتل در کرمان

شاهد ماجرای قتل در کرمان

وی گفت:مادر بزرگ مان مریض شده بود به همین خاطر خاله ام با ما تماس گرفت و گفت که من از کرمان می آیم؛ شماهم بیایید خانه مادر بزرگ. همگی ما در خانه مادر بزرگ که تازه ازبیمارستان آمده بود جمع شده بودیم که ناگهان صدایی از حیاط خانه آمد. از پشت پنجره شهروزرادیدیم که اسلحه به دست از دیوار خانه بالا آمده و در همان حال به حیاط خانه پرید. تعدادی از همسایه ها و اهل فامیل در حیاط بودند که قاتل در یک لحظه همه را به رگبار بست. دود و صدای گلوله همه فضای حیاط را پر کرده بود.همان موقع وحشت زده به داخل اتاق دویدیم تا مخفی شویم ولی قاتل خود را به داخل رساند. او با نگاه سردش یک یک ما را برانداز می کرد؛ هیچ چیز نمی گفت و فقط نشانه می رفت و تک تک اعضای خانواده را به رگبار بست. 6 نفر را در همان حال با گلوله زد. من هم از ناحیه شکم تیر خوردم و الان در بیمارستان هستم. او قبلاً پدربزرگم را تهدید کرده بود که عقده هایش را بر سر تک تک خانواده ما خالی می کند که همین کار را هم کرد.

گزارش قتل عام خانوادگی در کرمان

این جنایت عصر روز پنجشنبه دوم دی زمانی رخ داد که مادر رقیه- همسر عامل جنایت-که تازه از بیمارستان مرخص شده وبه خانه انتقال یافته بود در حال گفت و گو با خانواده و جمعی از همسایگان عیادت کننده بود که داماد جنایتکارازبالای دیوار به داخل حیاط پرید وبی درنگ به سوی چند تن که درحیاط بودند آتش گشود.

این در حالی بود که همسرش رقیه، وحشتزده شاهد قتل عام عزیزانش بود و قدرت هیچ کاری راهم نداشت. او فقط فریادهای شوهرش را شنید که با چشمان خون گرفته اش گفت:«همه اعضای خانواده ات را جلوی چشمانت کشتم تا بدانی به حرف هایی که زده بودم عمل کردم. ولی تو راهرگز نمی کشم چونکه می خواهم تا پایان عمرت زنده بمانی و زجر بکشی و روزی صدبار آرزوی مرگ کنی.»

زن جوان سه ماه پیش به عقد پسر خاله اش-قاتل- درآمده بود اما وقتی با بدرفتاری ها، زندانی شدن و خیانت همسرش روبه رو شد تصمیم به جدایی گرفت و همین عامل انگیزه مرد جنایتکار شد تا تهدیدش را عملی کند.

پس از اعلام این جنایت هولناک ردیابی های ویژه نیروهای پلیس و مأموران امنیتی برای دستگیری جنایتکار فراری آغاز و شورای تأمین نیز با حضور مقام های ارشد نظامی و امنیتی استان تشکیل شد.

در ادامه تحقیقات مشخص شد این جنایت امنیتی نبوده و تنها ناشی از جهل و فقر فرهنگی بوده است. ضمن اینکه بررسی سوابق زندگی شهروز-جنایتکار 27 ساله- نشان داد او از سال های نوجوانی زندگی بسیار آشفته ای داشته و بحران های روحی شدید باعث بروز اختلالات شخصیتی اش شده است. پدر عامل جنایت نیز 15 سال قبل درجریان درگیری باندهای خلافکار کشته شده بود. همچنین بررسی سوابق این قاتل فراری حاکی از آن بود که او یک ماه پیش از جنایت، به مدت سه ماه و یک روز به اتهام تهدید به قتل در زندان بوده است. او همچنین در زمینه قاچاق اتباع خارجی نیز فعالیت داشت که متأسفانه به دلیل نقصی که در قانون برای برخورد با این قاچاقچیان وجود دارد، محکوم نشد.

جزئیات دستگیری جنایتکارفراری قتل 10 نفر در کرمان

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت:عامل قتل 10نفر از اهالی یک خانواده و همسایگانشان در روستای جهان آباد از توابع شهرستان فهرج کرمان روز یکشنبه با تلاش مأموران انتظامی سیستان و بلوچستان در شهرستان ایرانشهر دستگیر شد.

سردار حسین رحیمی اظهار داشت:مأموران انتظامی سیستان و بلوچستان پس از چند روزعملیات ویژه تعقیب و مراقبت، سرانجام موفق شدند قاتل را در فلکه بسیج ایرانشهر شناسایی کنند. اما زمانی که مأموران برای دستگیری اش وارد عمل شدند وی با قمه به سوی آنها حمله ور شد و کودکی را گروگان گرفت. اما مأموران موفق شدند با اقدامات تخصصی گروگان را آزاد و قاتل فراری را دستگیر کنند.

رسیدگی ویژه به پرونده قتل عام خانواده همسر در کرمان

محمد ضیاالدینی- دادستان عمومی وانقلاب شهرستان بم-نیزبا بیان اینکه انگیزه و علت اصلی این جنایت اختلاف های خانوادگی عامل جنایت با همسرش وخانواده اوبوده بیان داشت:رسیدگی به این پرونده دردستورکار دادگاه عمومی شهرستان فهرج است ودستگاه قضایی رسیدگی به این پرونده را باجدیت در دستور کاردارد و ان شاءالله در کوتاه ترین زمان ممکن رسیدگی قضایی به این پرونده صورت خواهد پذیرفت و متهم به اشد مجازات محکوم خواهد شد.

ناگفته های تازه ازجنایت

خلیل همایی راد، مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری کرمان نیز دیروز جزئیات تازه ای درباره این جنایت فاش کرد. عامل جنایت پس از ورود به خانه پدرزنش، ابتدا همسرش را با تهدید اسلحه از جمع جدا کرد و درچشم به هم زدنی بقیه را به رگبار گلوله بست. البته یکی از بستگانش درگوشه ای ازخانه پنهان شده بود که جان سالم به در برد. یکی از کودکان نیز که در این جمع حضور داشت همزمان با تیراندازی ودریک لحظه هراسان در گوشه ای از اتاق پنهان شد که قاتل او را نیزبیرون کشید و به قتل رساند. در این جنایت هولناک، کریم 61 ساله- پدر همسر و شوهر خاله قاتل- زینب 43 ساله -مادر همسرقاتل- حمیده 35 ساله -خواهرزن عامل جنایت- معصومه -عمه 32 ساله همسرقاتل- محمدجواد برادرزن 22 ساله قاتل -دانشجو- سحر خواهرزن 22 ساله و دخترش روژان هفت ساله به قتل رسیدند. سه تن از همسایه ها به نام های زینب 45 ساله، راضیه 20 ساله و مرضیه 22 ساله نیز در این جنایت به قتل رسیدند.

چهارتن نیزمجروح شدند که با انتقال به بیمارستان شهرستان بم تحت درمان قرار گرفتند.

به گفته همایی راد، طبق بررسی های صورت گرفته مشخص شد متهم؛ دختر خاله اش را حدود یک سال و نیم قبل به عقد خویش در آورده بوده وبه تازگی زندگی مشترک شان را شروع کرده بودند.اما بروز اختلافاتی بین متهم و همسرش موجب می شود نوعروس خیلی زود درخواست طلاق بدهد. خانواده رقیه نیز موافق جدایی بودند.اما قبل ازطلاق این جنایت خونین وتکاندهنده اتفاق افتاد.

مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری کرمان خاطرنشان کرد:بی تردید علت اختلاف های رقیه و متهم قابل بررسی است.ضمن اینکه خشونت گفتاری، کتک کاری، فحاشی و خیانت شهروز، روابط غیراخلاقی و دست داشتن در قاچاق انسان (انتقال غیرقانونی اتباع غیرمجاز) توسط متهم، نیزقابل بررسی است.

وی با بیان اینکه دستگاه های امنیتی استان کرمان بلافاصله بعد از وقوع حادثه وارد عمل شدند، گفت:تیمی متشکل از معاون سیاسی و امنیتی، مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری، فرمانده انتظامی، جانشین اداره کل اطلاعات و رئیس پلیس آگاهی استان کرمان بعد از وقوع قتل به دستور استاندار کرمان به شهرستان فهرج عزیمت کردند و شورای تأمین شهرستان های شرقی مشترک با ریگان و نرماشیر در فهرج برگزار شد. جانشین فرماندهی سپاه ثارالله استان کرمان نیز دستورات لازم را بلافاصله برای همکاری پایگاه های مقاومت بسیج صادر کرد و رئیس دادگاه حوزه قضایی فهرج و دادستان بم هم در منطقه حضور داشتند و هماهنگی های لازم بلافاصله با دادستانی کرمان و رئیس کل دادگستری استان انجام شد.

به گفته همایی راد، به محض وقوع حادثه ای با این درجه از اهمیت، نخستین کار در سیستم امنیتی، مشخص کردن خاستگاه و ریشه یابی محل وقوع حادثه است.

وی با بیان اینکه حوادث از نظر امنیتی به چهار گروه عمده تقسیم می شوند، گفت:گروه اول منشأ ضد امنیتی دارند مانند حوادث تروریستی و در بررسی های اولیه پس از هر حادثه این اولویت اول ما محسوب می شود که مشخص کنیم حادثه امنیتی بوده یا نه؟ گروه دوم حوادث انتظامی و مربوط به حوزه نظم است که منشأ آن به نظم مربوط است مانند حوادثی که ممکن است بر اثر ازدحام جمعیت در یک ورزشگاه یا مراسم منجر به تلفات انسانی شود. سومین گروه از حوادث مربوط به درگیری درون گروهی باندهای خلافکار است که در قالب ربایش و گروگانگیری، قتل یا سرقت مسلحانه رخ می دهد.چهارمین گروه نیز منشأ فرهنگی و اجتماعی دارند به همین خاطر بعد از وقوع حوادث باید در کوتاه ترین زمان ممکن حادثه را در یکی از این گروه ها دسته بندی کرد که حادثه فهرج نیز مشمول همین رویه شد و با توجه به منشأ رخداد حادثه در دسته حوادث فرهنگی، اجتماعی طبقه بندی شد.

همایی با اشاره به وقوع حوادث و موارد متعددی از جهل و فقر فرهنگی گفت:به عنوان مثال اوایل امسال در یکی از مناطق، پدری که درآمدش به اندازه اعتیاد خودش نبودولی 2 همسر داشت، بعد از طلاق یکی از همسرانش و تلاش برای حضانت دختر 9 ساله اش، دختر خود را با ضربات چاقو به قتل رساند و اکنون در زندان به سر می برد لذا آیا فردی که این حادثه را رقم زده گرفتار جهل و فقر فرهنگی نبوده؟

همایی با بیان اینکه وقوع حوادث به مناطق جغرافیایی مختلف استان و کشور ربطی ندارد گفت:اینگونه رفتار ناشی از فقر فرهنگی عاملان حوادث است.

مدیرکل امنیتی انتظامی استانداری کرمان با بیان اینکه حوادث متعددی ناشی از جهل فرهنگی در برخی از شهرستان ها وجود دارد، گفت:تیراندازی در عروسی ها که منجر به جرح و قتل و سایر مسائل می شود یک عارضه فرهنگی است و نیاز به درمان دارد.حال آنکه در فهرج طی سه سال گذشته حتی یک قتل نداشتیم و این شهرستان یکی از امن ترین شهرستان های استان کرمان بود. اما این حادثه نشان داد که بسترهای وقوع حوادث مشابه وجود دارند.حال باید دید چه اتفاقی می افتد که یکی از تلخ ترین حوادث نه تنها استان بلکه کشور در نتیجه یک اختلاف خانوادگی در این منطقه به وجود می آید.درهمین حال از افرادی که در حوزه فرهنگی اجتماعی و سلامت روان افراد مسئولیت دارند می پرسم پاسخ خون کودک هفت ساله ای که از ترس سر و صدای اسلحه و خون و خونریزی زیر تخت پناه می برد و قاتل وی را ناجوانمردانه و در کمال قساوت بیرون آورده و با خالی کردن گلوله ای در چشمش وی را می کشد چه کسی خواهد داد؟ این فرد در فهرج 10 نفر از نزدیک ترین افراد خانواده خود را می کشد و بعد به همسرش می گوید اینها را جلوی چشمت کشتم که تا آخر عمرت زجر بکشی.

حال سؤال اینجاست چرا هیچ کس به اختلاف های خانوادگی ریشه دار این خانواده طی یک سال و نیم گذشته نپرداخته و چرا کسی در این بحران خانوادگی مداخله نکرده است؟ اگر نهادهای متولی و افرادی که مسئولیت سلامت روح و روان جامعه را بر عهده دارند به ریشه یابی علل و وقوع حوادث نپردازند ممکن است حوادث تلخی رقم بخورد و افکار عمومی مردم منطقه استان و کشور را جریحه دار کند.

همایی افزود:دستگاه های امنیتی، قضایی، انتظامی همه در این ماجرا پای کار هستند و قاتل بزودی مجازات می شود اما چه کسی اوضاع روحی و روانی زن جوان 23 ساله که 10 نفر از اعضای خانواده اش را جلوی چشمش کشته اند بررسی و وی را درمان می کند وتحت حمایت قرارمی دهد؟وی اظهار کرد:می دانیم که حوادث مشابه منجر به اختلال روانی پی تی اس دی می شود و کابوس های ناشی از صحنه قتل تا مدت ها در ذهن و روح افراد بازمانده باقی می ماند. نظام بهداشت و درمان که در مورد آنها پیشگیری نکرده آیا حداقل در راستای درمانی اختلافات روانی بازماندگان کاری انجام می دهد؟آیا دستگاه های متولی بهداشت روانی و فرهنگ جامعه نیز همزمان و همراه با عوامل قضایی و انتظامی و غیره در صحنه حوادث حضور پیدا می کنند و به ریشه یابی حوادث می پردازند؟

همایی با تأکید بر اینکه در استان کرمان طی سه سال گذشته حتی یک مورد رخداد ضد امنیت اتفاق نیفتاده است اظهار کرد:عمده حوادث این استان ناشی از تسویه حساب گروه های خلافکار یا با منشأ اجتماعی بوده است.همایی گفت:به طور حتم بررسی رفتار متهم این پرونده نیز حاکی از نواقص و جهل فرهنگی در زندگی خانوادگی وی بوده و این دردی برای جامعه است و کتمان حقیقت تأثیری در آثار و تبعات آن ندارد.بی تردید توسعه فرهنگی مقدمه توسعه سیاسی و اقتصادی است و بر نظم جامعه تأثیر می گذارد.

عکس قاتل و جزئیات قتل عام خانوادگی در فهرج کرمان

منبع : ایران /ن

جزییات قتل عام 10 زن و مرد روستای جهان آباد فهرج از زبان ...

www.ghatreh.com/news/.../جزییات-قتل-عام-مرد-روستای-جهان-آباد-فهرج-زبان-شاهدان
۲ روز پیش - آخرین جزییات قتل عام 10 زن و مرد روستای جهان آباد/ داماد خانواده 15 نفر را ... جزییات تازه از قتل عام هولناک خانوادگی در کرمان/ قاتل خانواده همسرش را به ...

جزئیات تازه از قتل عام هولناک خانوادگی در کرمان/ قاتل خانواده ...

www.entekhab.ir/.../جزئیات-تازه-از-قتل-عام-هولناک-خانوادگی-در-کرمان-قاتل-خانواده-ه...
۳ روز پیش - داوریان از قتل 10 نفر از اهالی یک خانواده و همسایگانش در روستای جهان آباد از توابع شهرستان فهرج در شرق استان کرمان خبر داد و گفت:در این رابطه چهار ...

قتل عام 10 نفر در یک روستا+ جزئیات | خبر فارسی

khabarfarsi.com/u/30247329
قتل عام 10 نفر در یک روستا+ جزئیات ... یلدای خونین برای پسر جوان/طلاق 6 ساعت بعد از عقد/ کشتار یک خانواده در کرمان ... تمام ماجرای خواستگاری خونین در کرمان.

جزئیات دستگیری قاتل 10 نفر در فهرج کرمان | خبر فارسی

khabarfarsi.com/u/30309852
آباد از توابع شهرستان فهرج کرمان روز یکشنبه با تلاش مأموران انتظامی سیستان و ... عامل قتل عام فهرج که بعد از کشتن 10 نفر گریخته بود، در یک عملیات پلیسی ...
رتبه: ۵ - ‏ نقد
۲ روز پیش - رگبار خانواده همسر و قتل عام خانوادگی در کرمان و قتل عام 10 نفر در روستا و مردی که خانواده همسرش را کشت و قتل عام در شهرستان فهرج در نمناک.

جزییات قتل‌ عام 10 نفر در یک روستا - برترین ها

www.bartarinha.ir/fa/news/447399/جزییات-قتل‌-عام-10-نفر-در-یک-روستا
۲ روز پیش - جزییات قتل‌ عام 10 نفر در یک روستا. جوان ٢٧ ساله با حمله به خانه پدرزن سابقش در روستای جهان‌آبادِ فهرجِ کرمان حمام خون به راه انداخت. این قاتل در اقدامی ...

جزئیات جدید از قتل عام خانوادگی 10 نفر در فهرج کرمان+ عکس

jadidtarinha.net/.../جزئیات+جدید+از+قتل+عام+خانوادگی+10+نفر+در+فهرج+کرمان+ع...
۲ روز پیش - رئیس دادگاه عمومی شهرستان فهرج جزئیات جدیدی از قتل عامل خانوادگی در روستای جهان آباد کرمان را بیان کرد. قتل عام خانوادگی 10 نفر در فهرج کرمان.
۳ روز پیش - ۳ ساعت پیش – رئیس دادگاه عمومی فهرج از قتل ۱۰ نفر از اهالی یک خانواده و همسایگانش در روستای … رئیس دادگاه عمومی فهرج بیان کرد: انگیزه و علت ...
۱ ساعت پیش - ایران آنلاین-لحظه های وحشتناک قتل عام خونین در کرمان از زبان یک نجات ... فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: عامل قتل 10نفر از اهالی یک ...

جزئیات جدید از قتل عام خانوادگی 10 نفر در فهرج کرمان+ عکس

www.24khabar.com/.../جزئیات-جدید-از-قتل-عام-خانوادگی-10-نفر-در-فهرج-کرمان-ع...
۲ روز پیش - رئیس دادگاه عمومی شهرستان فهرج از قتل 10 نفر از اهالی یک خانواده و همسایگانش در روستای جهان آباد از توابع شهرستان فهرج در شرق استان کرمان خبر ...
رئیس دادگاه عمومی شهرستان فهرج جزئیات جدیدی از قتل عامل خانوادگی در روستای جهان آباد کرمان را بیان… ادامه‌ی خبر را از سایت اصلی بخوانید.

جزئیات جدید از قتل عام خانوادگی 10 نفر در فهرج کرمان عکس

jahansite.xyz/post/?q=جزئیات+جدید+از+قتل+عام+خانوادگی+10+نفر+در...کرمان...
رئیس دادگاه عمومی شهرستان فهرج جزئیات جدیدی از قتل عامل خانوادگی در روستای جهان آباد کرمان را بیان کرد. قتل عام خانوادگی 10 نفر در فهرج کرمان رئیس دادگاه عمومی ...
رئیس دادگاه عمومی شهرستان فهرج از قتل 10 نفر از اهالی یک خانواده و همسایگانش در روستای جهان آباد از توابع شهرستان فهرج در شرق استان کرمان خبر داد و گفت:در این ...
۲ روز پیش - header قتل و کشتار خانوادگی در کرمان و قتل هولناک در کرمان و قتل اعضای خانواده در کرمان جزئیات جدید کشتار خانوادگی 10 نفر در فهرج کرمان ...

جزئیات جدید از قتل عام خانوادگی 10 نفر در فهرج کرمان - ...

atrinmusic.ir/2016/12/جزئیات-جدید-قتل-عام-خانوادگی-10-نفر/
۳ روز پیش - قتل عامل خانوادگی در کرمان. رئیس دادگاه عمومی شهرستان فهرج از قتل ۱۰ نفر از اهالی یک خانواده و همسایگانش در روستای جهان آباد از توابع شهرستان ...
۲ روز پیش - رئیس دادگاه عمومی شهرستان فهرج جزئیات جدیدی از قتل عامل خانوادگی در روستای جهان آباد کرمان را بیان کرد. قتل عام خانوادگی 10 نفر در فهرج کرمان ...

آخرین جزئیات قتل‌عام 10 نفر در یک روستا - تدبیر و امید

tadbirvaomid.ir/fa/news/138333/آخرین-جزئیات-قتل‌عام-10-نفر-در-یک-روستا
۲ روز پیش - آخرین جزئیات قتل‌عام 10 نفر در یک روستا. کد خبر: ... جوان ٢٧ ساله با حمله به خانه پدرزن سابقش در روستای جهان‌آبادِ فهرجِ کرمان حمام خون به راه انداخت.

جزییات قتل‌ عام 10 نفر در یک روستا - پایگاه خبری همدان نیوز

www.hamedannews.com/news/.../26611-جزییات-قتل‌-عام-10-نفر-در-یک-روستا.htm...
۲ روز پیش - جوان ٢٧ ساله با حمله به خانه پدرزن سابقش در روستای جهان‌آبادِ فهرجِ کرمان حمام خون به راه انداخت. این قاتل در اقدامی وحشیانه اعضای خانواده همسرش را به ...

جزییات تازه از قتل عام خانوادگی در کرمان

baznashr24.com/news/1229620/جزییات+تازه+از+قتل+عام+خانوادگی+در+کرمان
۳ روز پیش - رئیس دادگاه عمومی شهرستان فهرج در استان کرمان از قتل 10 نفر از اهالی یک خانواده و همسایگانش در روستای جهان آباد از توابع شهرستان فهرج در شرق ...
رئیس دادگاه عمومی شهرستان فهرج جزئیات جدیدی از قتل عامل خانوادگی در روستای جهان آباد کرمان را بیان کرد. \n\nقتل عام خانوادگی 10 نفر در فهرج کرمان\n رئیس دادگاه ...
۳ روز پیش - داوریان از قتل 10 نفر از اهالی یک خانواده و همسایگانش در روستای جهان آباد از توابع شهرستان فهرج در شرق استان کرمان خبر داد و گفت:در این رابطه چهار ...
رئیس دادگاه عمومی شهرستان فهرج جزئیات جدیدی از قتل عامل خانوادگی در روستای جهان آباد کرمان را بیان کرد. \n\nقتل عام خانوادگی 10 نفر در فهرج کرمان\n رئیس دادگاه ...

آخرین جزئیات قتل‌عام 10 نفر در فهرج کرمان

leylirzaei.rozblog.com/post/375/آخرین-جزئیات-قتلعام-10-نفر-در-فهرج-کرمان.html
۲ روز پیش - آخرین جزئیات قتل‌عام 10 نفر در فهرج کرمان 1. جزئیات کامل ماجرای حادثه خونین در کرمانhttp://www.far30-fun.ir/news/278284...…,آخرین جزئیات ...
رئیس دادگاه عمومی شهرستان فهرج جزئیات جدیدی از قتل عامل خانوادگی در روستای جهان آباد کرمان را بیان کرد. \n \n قتل عام خانوادگی 10 نفر در فهرج کرمان \n رئیس دادگاه ...
<