ماجرای ضرب و شتم معلم باردار و سقط جنین در خوزستان

ماجرای ضرب و شتم معلم باردار و سقط جنین در خوزستان + عکس

کتک زدن معلم باردار و سقط جنین در مدرسه صحت دارد؟

ماجرای ضرب و شتم معلم باردار و سقط جنین در خوزستان + عکس


http://www.bargozideha.com/static/portal/30/307945-391832.jpg


معلم خوزستانی مورد ضرب و شتم اولیا قرار گرفت

چند روز پیش در فضای مجازی مطالبی منتشر شد مبنی بر اینکه یک معلم خانم در شهرستان شوش مورد ضرب و شتم شدید مادر یک دانش آموز قرار گرفته و این حادثه منجر به سقط جنین و شکستگی پای معلم شده است.

در ادامه این مطالب، عنوان شده بود که معلمان این مدرسه در اعتراض به همین موضوع سر کلاس نمی روند و مدرسه تعطیل است.

این مطلب به سرعت در شبکه ها و کانال های خبری دست به دست می شد. مطلبی که هیچ مستندانی هم برای آن ارائه نشده بود اما نقدهای متفاوت از آن می شد؛ برخی می گفتند «معلمان امنیت ندارند» و «برخی هم این ماجرا را در مقابل تنبیه بدنی دانش آموزان قرار داده بودند».

اما اصل ماجرای ضرب و شتم معلم به روایت آموزش و پرورش خوزستان

ضرب و شتم معلم خوزستانی

وزارت آموزش و پرورش خوزستان اصل ماجرای ضرب و شتم معلم را روایت کرد

آموزش و پرورش خوزستان طی اطلاعیه ای در مورد مطلب منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر ضرب و شتم یکی از معلمان آموزشگاه هاجر روستای سید عباس بخش شاوور شهرستان شوش، اعلام کرد:«اصل موضوع ضرب و شتم همکار فرهنگی صحت دارد و این امر به دنبال دعوت از اولیای دانش آموز به مدرسه برای بررسی مسائل انضباطی صورت گرفته که به دنبال آن مادر دانش آموز اقدام به درگیری و ضرب و شتم معلم مدرسه نموده است.

در پی این حادثه، رئیس آموزش و پرورش منطقه و واحدهای مسئول بلافاصله با حضور در آموزشگاه پیگیر موضوع می شوند و پرونده قضایی در جهت شکایت از مادر دانش آموز در مراجع ذی صلاح تشکیل می شود».

در این اطلاعیه تأکید شده است:«اخبار منتشر شده در فضای مجازی، مبنی بر سقط جنین همکار فرهنگی، شکستن پای وی و تعطیلی آموزشگاه به هیچ عنوان صحت ندارد».

ماجرای ضرب و شتم معلم باردار و سقط جنین در خوزستانماجرای ضرب و شتم معلم باردار و سقط جنین در خوزستان - نمناک

namnak.com/ضرب-و-شتم-معلم-باردار.p43659
رتبه: ۵ - ‏ نقد
۱ روز پیش - ضرب و شتم و سقط جنین معلم خوزستانی توسط اولیا و از شایعه تا واقعیت ضرب وشتم و سقط ... نمناک اخبارحوادث ماجرای ضرب و شتم معلم باردار و سقط جنین در خوزستان .... جزئیات کامل آتش سوزی ساختمان پلاسکو تهران + فیلم و عکس.

سقط جنین معلم باردار در خوزستان ضرب و شتم توسط ... - عکس ...

https://kabironline.net/2017/02/01/معلم-خوزستانی-مورد-ضرب-و-شتم-اولیا-قرار/
۱۲ ساعت پیش - جدید 95 | عکس,دانلود,فیلم | کبیر انلاین · صفحه اصلی · تماس با ما. Menu, – صفحه ... ماجرای ضرب و شتم معلم باردار و سقط جنین در خوزستان – نمناک

ماجرای ضرب و شتم معلم باردار و سقط جنین در خوزستان + عکس ...

tafrihi-center.blog.ir/.../ماجرای-ضرب-و-شتم-معلم-باردار-و-سقط-جنین-در-خوزستان-ع...
۲۲ ساعت پیش - ماجرای ضرب و شتم معلم باردار و سقط جنین در خوزستان + عکس ضرب و شتم معلم باردار و ... تصاویر تزیینات و چیدمان سفره عقد تصاویر و فیلم آموزش.

ماجرای ضرب و شتم معلم باردار و سقط جنین در خوزستان + عکس ...

bemusic218218.rozblog.com/.../ماجرای-ضرب-و-شتم-معلم-باردار-و-سقط-جنین-در-خوز...
۲۰ ساعت پیش - نمناک اخبارحوادث ماجرای ضرب و شتم معلم باردار و سقط جنین در خوزستان .... جزئیات کامل آتش سوزی ساختمان پلاسکو تهران + فیلم و عکس.

ضرب و شتم معلم باردار و سقط جنین در خوزستان | دمادم

damadam.ir › اخبار › آسمان خبر › حوادث
اما اصل ماجرای ضرب و شتم معلم به روایت آموزش و پرورش خوزستان ... در فضای مجازی، مبنی بر سقط جنین همکار فرهنگی، شکستن پای وی و تعطیلی آموزشگاه به هیچ ... ۱ مرگ تلخ 5 کولبر جوان زیر بهمن کوهستان پیرانشهر+عکس قربانیان و محل حادثه ... زن شد · ۴ سومین روز جشنواره فیلم فجر در برج میلاد (عکس) · ۵ مشارکت بیش از ۷۰۰ طراح و ...

ماجرای ضرب و شتم معلم باردار و سقط جنین در خوزستان ع | ...

weblog724.gdn/list/ماجرای-ضرب-و-شتم-معلم-باردار-و-سقط-جنین-در-خوزستان
ماجرای ضرب و شتم معلم باردار و سقط جنین در خوزستان \+ ع ضرب و شتم معلم باردار و سقط جنین در خوزستان \+ ع کتک زدن معلم باردار و سقط جنین در مدرسه صحت دارد؟

ماجرای ضرب و شتم معلم باردار و سقط جنین در خوزستان :: مجله ...

nazkade.com/post/ماجرای-ضرب-و-شتم-معلم-باردار-و-سقط-جنین-در-خوزستان
۲۰ ساعت پیش - ماجرای ضرب و شتم معلم باردار و سقط جنین در خوزستان فیلم ضرب و شتم معلم باردار و سقط جنین در خوزستان عکس و فیلم ضرب و شتم معلم باردار و ...

ماجرای ضرب و شتم معلم باردار و سقط جنین در خوزستان - اترین ...

atrinmusic.ir/2017/02/ماجرای-ضرب-شتم-معلم-باردار-سقط-جنین/
معلم خوزستانی مورد ضرب و شتم اولیا قرار گرفت. چند روز پیش در فضای مجازی مطالبی منتشر شد مبنی بر اینکه یک معلم خانم در شهرستان شوش مورد ضرب و شتم شدید ...

ضرب و شتم معلم باردار و سقط جنین در خوزستان – آخرین اخبار ...

www.newsair.ir/ضرب-و-شتم-معلم-باردار-و-سقط-جنین-در-خوزس/
۱ روز پیش - اما اصل ماجرای ضرب و شتم معلم به روایت آموزش و پرورش خوزستان ... این اطلاعیه تأکید شده است:«اخبار منتشر شده در فضای مجازی، مبنی بر سقط جنین ...
وارد نشده: فیلم

ماجرای ضرب و شتم معلم باردار و سقط جنین در خوزستان - دانلود ...

www.bia2download.xyz/ماجرای-ضرب-و-شتم-معلم-باردار-و-سقط-جنین.html
۲۳ ساعت پیش - ماجرای ضرب و شتم معلم باردار و سقط جنین در خوزستان \+ ع ضرب و شتم معلم باردار ..... بانک خون بند ناف جنین | سایت تفریحی افق,عکس,فیلم,دانلود.

ضرب و شتم خانم معلم باردار در مدرسه روستایی خوزستان | رکنا

www.rokna.ir/بخش.../241488-ضرب-شتم-خانم-معلم-باردار-در-مدرسه-روستایی-خوزس...
۳ روز پیش - رکنا: ضرب و شتم یک معلم در یکی از مدارس شهر خوزستان در هفته گذشته رخ داد و هرگونه شایعه درباره تعطیلی مدرسه یا سقط جنین و شکستگی پا برای این معلم را تکذیب شد. ... +فیلم فاجعه را در 6 دقیقه ببینید ... آینده ابلاغ خواهد شد · نمایش خانوادگی از پشت تلفن برای سیاه کردن افراد طمعکار+گفتگو و عکس متهم.

ماجرای ضرب و شتم معلم باردار و سقط جنین در خوزستان - ...

faragoft.ir/News...==/ماجرای-ضرب-و-شتم-معلم-باردار-و-سقط-جنین-در-خوزستان
ماجرای ضرب و شتم معلم باردار و سقط جنین در خوزستان ... شهرستان شوش مورد ضرب و شتم شدید مادر یک دانش آموز قرار گرفته و این حادثه منجر به سقط جنین و شکستگی پای معلم شده است. .... جزئیات کامل آتش سوزی ساختمان پلاسکو تهران + فیلم و عکس.

کتک زدن معلم باردار و سقط جنین در مدرسه صحت دارد؟ - تهران ...

khabarfarsi.com/u/32580915
۱ روز پیش - ماجرای ضرب و شتم خانم معلم توسط اولیای یک دانش آموز/ سقط جنین خانم معلم صحت ندارد ... معلمان مدرسه ابتدایی در شهرستان شاور شوش از استان خوزستان در فضای مجازی ... عکس | حرکت عجیب فاطمه معتمدآریا در نشست خبری فیلم آباجان.

روزنو - ماجرای ضرب و شتم معلم دبستان در خوزستان - صاحب‌خبر

sahebkhabar.ir/news/17725133/ماجرای-ضرب-و-شتم-معلم-دبستان-در-خوزستان
۱۹ ساعت پیش - ضرب و شتم خانم معلم باردار در مدرسه روستایی خوزستان ... ماجرای ضرب و شتم خانم معلم توسط اولیای یک دانش‌آموز/ سقط جنین خانم معلم صحت ... اربعین حسینی+ فیلم و عکس ... روز نو : رئیس آموزش و پرورش شاوور با اشاره به ضرب و شتم یک معلم در یکی از مدارس این شهر در هفته گذشته، از پیگیری این حادثه از طریق ...

ضرب و شتم یک معلم دبستان در خوزستان | رییس آموزش و ...

www.ghatreh.com/news/nn35845310/ضرب-شتم-معلم-دبستان-خوزستان
۳ روز پیش - ضرب و شتم خانم معلم باردار در مدرسه روستایی خوزستان · ماجرای ضرب و شتم یک معلم در دبستان هاجر شاوور ... این معلم، مناسب است و آموزش و پرورش هرگونه خبر و شایعه درباره سقط جنین، ... مسابقات بدمینتون آموزشگاه های شهرستان بهشهر برگزار شد + عکس ... اعزام نخستین کاروان دانش آموزی به اردوی راهیان نور+ فیلم ...

کتک زدن معلم باردار و سقط جنین در مدرسه صحت دارد؟ - تهران نیوز

tehrannews.ir/کتک-زدن-معلم-باردار-و-سقط-جنین-در-مدرسه/
۱ روز پیش - + عکس · اقامه نماز بر پیکر شهدای آتش نشان حادثه پلاسکو + فیلم · گرانترین ماشین عروس ایران هم ... کتک زدن معلم باردار و سقط جنین در مدرسه صحت دارد؟ مادر یک دانش‌آموز که برای بررسی مسائل انضباطی فرزندش به مدرسه دعوت شده بود، اقدام به ضرب و شتم معلم مدرسه کرد. ... اما اصل ماجرا به روایت آموزش و پرورش خوزستان.
۳ روز پیش - رکنا: ضرب و شتم یک معلم در یکی از مدارس شهر خوزستان در هفته گذشته رخ داد و هرگونه شایعه درباره تعطیلی مدرسه یا سقط جنین و شکستگی پا برای این معلم را تکذیب ... مرد را می شناسید / او از 6 سالگی در پرورشگاه بزرگ شده است+فیلم و عکس .... شاهد ماجرا بود; ۰۷:۱۱ روباه پیر 2 دختر 16 ساله را تسلیم خود کرد+عکس ...

ماجرای ضرب و شتم خانم معلم توسط اولیای یک دانش‌آموز / سقط ...

jadidtarinha.net/.../ماجرای+ضرب+و+شتم+خانم+معلم+توسط+اولیای+یک+دانش+آموز+سق...
۱۱ ساعت پیش - ماجرای ضرب و شتم خانم معلم توسط اولیای یک دانش‌آموز / سقط جنین خانم معلم صحت ندارد ... و پرورش خوزستان طی اطلاعیه‌ای ضمن تایید ضرب و شتم اولیا دانش آموز با معلم و ... ایلنا: رئیس آموزش و پرورش شاوور، باردار بودن معلم و شکستگی ... همسر دونده بنام انگلیسی سومالیایی ما هم از تبعیض در امان نیستم · عکس پرفایل ...