مشعل پارالمپیک 2016 رونمایی شد + عکس
مشعل پارالمپیک 2016 ریو رونمایی شد +عکس
مشعل پارالمپیک 2016 ریو رونمایی شد
عکس رونمایی مشعل پارالمپیک 2016 ریو


از مشعل مسابقات پارالمپیک 2016 ریودوژانیرو رونمایی شد، این مشعل از مفهوم همان مشعل المپیک طراحی شده و همان شور و شوق تحول و احساس در آن دیده می شود.

مشعل دیدنی پارالمپیک 2016 ریو

مسابقات پارالیمپیک که مهمترین و مورد توجه ترین مسابقات ورزشی جهان برای افراد کم توان است از سال 1960 تاکنون هر چهار سال یک بار به طور منظم برگزار شده و از سال 1988 پس از برگزاری مسابقات المپیک و در همان شهری که المپیک میزبانی می شده، انجام می شود.

از مشعل مسابقات پارالمپیک 2016 ریودوژانیرو رونمایی شد،آندرو پارسونز، رئیس کمیته پارالمپیک برزیل درباره این مشعل که براساس نمادهای کشور میزبان طراحی شده، گفت: این بازی ها فرصتی برای آموزش و همچنین نشان دهنده ارزش ها از طریق مشعل است.

پارالمپیک بزرگترین رویداد در جهان برای ایجاد تغییرات در جامعه است. این مشعل دربرگیرنده تمام ملت برزیل است. اگرچه مسابقات در ریو برگزار خواهد شد اما متعلق به همه برزیل است.

همچنین کارلوس نوزمان، رئیس برگزاری المپیک 2016 عنوان کرد: ما در یک لحظه خاص برای سفر به سمت بازی ها هستیم. ورزشکاران ما نمونه هایی از قدرت اراده هستند. مشعل پارالمپیک از مفهوم همان مشعل المپیک طراحی شده و همان شور و شوق تحول و احساس در آن دیده می شود.

پارالمپیک 2016 ، پارا المپیک ، مشعل پارا المپیک

پارالمپیک 2016 ، مشعل پارا المپیک ، پارا المپیک 2016


منبع: نمناک